Přístup na konto

Informace o provozní době v období vánočních svátků 2021

8.12.2021

Standartní prodejní sortiment.

 

Sklad Kozomín uzavřen od 13.12.2021 – 2.1.2022

 

Dovolená

1.7.2019

Z důvodu dovolené (od 15.7. do 19.7.) budou objednávky dárků zpracovány po tomto datu, děkujeme za pochopení.

Informace o provozní době v období vánočních svátků 2018

6.12.2018

Vážení zákazníci,

dovolte mi Vás informovat o provozní době v období vánočních svátků 2018. 

Školení 2018

3.1.2018

Vážení malíři, zákazníci, příznivci Caparolu,

děkujeme za velký zájem o naše školení v roce 2017. Na sezónu 2018 jsme pro Vás připravili celkem 6 různých druhů školení malířských technik, jak pro interiéry, tak i fasády. Každé školení je plánováno jako dvoudenní. Navštívit můžete naše hlavní školicí středisko v Přerově nebo školící místnost v našem centrálním skladu v Kozomíně. Provázet Vás budou naši technici Václav Pospíšil a Petr Nepožitek. Pro přihlášení použijte tuto přihlášku.

BOHUŽEL TYTO TERMÍNY JSOU JIŽ PLNĚ OBSAZENY

31. 1. – 1. 2. 2018
1. 3. -2. 3. 2018

Děkujeme a těšíme se na setkání 

Informace o dodávkách dárků do konce roku

14.12.2017

Vážení zákazníci.

 

Vzhledem z vytíženosti logistických firem nejsme schopni u Vámi vybraných dárků garantovat dodání do Vánočních svátků. Hlavně se jedná o odměny od našich externích dodavatelů. Jako například poukázky, pivo apod.

 

 

Děkujeme za pochopení.    

Body

Sbírání bodů je jednoduché…

Věrnostní kartu bonusového programu Sedmá barva duhy noste stále u sebe. Jak zadarmo a rychle kartu získat se dozvíte ZDE. Pro zahájení načítání bodů je přitom rozhodující datum uvedené na přihlášce, případně den odeslání online formuláře.

Při každém nákupu u prodejce zboží společnosti Caparol se Vám po předložení věrnostní karty automaticky načtou body za nakoupené výrobky. S jedinou kartou přitom můžete získat body u spousty partnerů po celé České republice, tj. na všech firemních prodejnách, distribučních centrech společnosti Caparol a prodejců, kteří věrnostní program poskytují, jejich aktuální seznam najdete ZDE.

Za každou zaplacenou 1,- Kč bez DPH získáte 1 bod. Ty se na Váš účet připisují jednou týdně. Za nasbírané body si pak můžete zvolit některou z mnoha zajímavých odměn. Čím více bodů nasbíráte, tím atraktivnější odměny na vás čekají (přehled všech odměn naleznete ZDE). V nabídce je nyní zhruba třicítka odměn, včetně poukázek na nákup v oblíbených prodejnách, a další budou postupně přibývat. Ať si vyberete kteroukoliv z nich, nebude Vás to stát ani korunu – zaplatíte jednoduše svými nasbíranými body. Podrobná pravidla věrnostního programu si můžete přečíst ZDE.

Již brzy budete mít možnost získat body i za jiné aktivity než nákup zboží Caparol. O všem Vás budeme na našich stránkách informovat!