Přístup na konto

Informace o provozní době v období vánočních svátků 2021

8.12.2021

Standartní prodejní sortiment.

 

Sklad Kozomín uzavřen od 13.12.2021 – 2.1.2022

 

Dovolená

1.7.2019

Z důvodu dovolené (od 15.7. do 19.7.) budou objednávky dárků zpracovány po tomto datu, děkujeme za pochopení.

Informace o provozní době v období vánočních svátků 2018

6.12.2018

Vážení zákazníci,

dovolte mi Vás informovat o provozní době v období vánočních svátků 2018. 

Školení 2018

3.1.2018

Vážení malíři, zákazníci, příznivci Caparolu,

děkujeme za velký zájem o naše školení v roce 2017. Na sezónu 2018 jsme pro Vás připravili celkem 6 různých druhů školení malířských technik, jak pro interiéry, tak i fasády. Každé školení je plánováno jako dvoudenní. Navštívit můžete naše hlavní školicí středisko v Přerově nebo školící místnost v našem centrálním skladu v Kozomíně. Provázet Vás budou naši technici Václav Pospíšil a Petr Nepožitek. Pro přihlášení použijte tuto přihlášku.

BOHUŽEL TYTO TERMÍNY JSOU JIŽ PLNĚ OBSAZENY

31. 1. – 1. 2. 2018
1. 3. -2. 3. 2018

Děkujeme a těšíme se na setkání 

Informace o dodávkách dárků do konce roku

14.12.2017

Vážení zákazníci.

 

Vzhledem z vytíženosti logistických firem nejsme schopni u Vámi vybraných dárků garantovat dodání do Vánočních svátků. Hlavně se jedná o odměny od našich externích dodavatelů. Jako například poukázky, pivo apod.

 

 

Děkujeme za pochopení.    

Registrace

Při vyplňování jména, názvu firmy a adresy do formuláře, rozlišujte prosím velká a malá písmena.

*
*
*
*
*
*
*
*
*
DD.MM.YYYY
 

Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji za účelem marketingu a přímého marketingu, nabízení jejích výrobků a služeb a marketingových akcí a také za účelem analýz o zákaznickém chování a to pro účely zasílání nabídek vycházejících z takové analýzy, včetně pozvánek na kurzy a školení, aktuálních informací o novinkách a informací o aktivitách na podporu prodejců, a dále za účelem propagace na našich internetových stránkách www.sedmabarvaduhy.cz, a to na dobu 7 let.

Prohlašuji, že jsem byl informován o svých právech, která se zpracováním osobních údajů na základě souhlasu souvisí, zejména s právem na odvolání tohoto souhlasu, právem vznést námitku proti zpracování osobních údajů, které se mne týkají, včetně profilování. Námitka se podává u společnosti Český Caparol s.r.o.

Uděluji tímto souhlas společnosti Český Caparol s.r.o., se sídlem Litvínovice č.p. 32, Stecherův mlýn, PSČ 370 01, IČ: 60825847 se zasíláním obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů, které se týkají pozvánek na kurzy a školení, aktuálních informací o novinkách, informace o aktivitách na podporu vaší firmy, výrobků, služeb a dalších marketingových akcí bez ohledu na to, zda jsou organizovány společností Český Caparol s.r.o. nebo jiným subjektem. Dále beru na vědomí, že souhlas se zasíláním obchodních sdělení mohu kdykoliv odvolat.

 
*Opište kód

* Takto označené položky jsou povinné.