Přístup na konto

Informace o provozní době v období vánočních svátků 2021

8.12.2021

Standartní prodejní sortiment.

 

Sklad Kozomín uzavřen od 13.12.2021 – 2.1.2022

 

Dovolená

1.7.2019

Z důvodu dovolené (od 15.7. do 19.7.) budou objednávky dárků zpracovány po tomto datu, děkujeme za pochopení.

Informace o provozní době v období vánočních svátků 2018

6.12.2018

Vážení zákazníci,

dovolte mi Vás informovat o provozní době v období vánočních svátků 2018. 

Školení 2018

3.1.2018

Vážení malíři, zákazníci, příznivci Caparolu,

děkujeme za velký zájem o naše školení v roce 2017. Na sezónu 2018 jsme pro Vás připravili celkem 6 různých druhů školení malířských technik, jak pro interiéry, tak i fasády. Každé školení je plánováno jako dvoudenní. Navštívit můžete naše hlavní školicí středisko v Přerově nebo školící místnost v našem centrálním skladu v Kozomíně. Provázet Vás budou naši technici Václav Pospíšil a Petr Nepožitek. Pro přihlášení použijte tuto přihlášku.

BOHUŽEL TYTO TERMÍNY JSOU JIŽ PLNĚ OBSAZENY

31. 1. – 1. 2. 2018
1. 3. -2. 3. 2018

Děkujeme a těšíme se na setkání 

Informace o dodávkách dárků do konce roku

14.12.2017

Vážení zákazníci.

 

Vzhledem z vytíženosti logistických firem nejsme schopni u Vámi vybraných dárků garantovat dodání do Vánočních svátků. Hlavně se jedná o odměny od našich externích dodavatelů. Jako například poukázky, pivo apod.

 

 

Děkujeme za pochopení.    

Věrnostní karta

Získat věrnostní kartu je naprosto jednoduché. Stačí vyplnit online přihlášku ZDE. Formulář si můžete také stáhnout ZDE, přihlášku vytisknout, vyplnit ručně, naskenovat a poslat elektronicky na email: prihlasky@sedmabarvaduhy.cz nebo poštou na adresu:

Český Caparol s.r.o.karta_caparol_predni_strana.jpg
oddělení marketingu
Logistické Centrum Kozomín
Kozomín - Park D8
277 45 Úžice u Kralup nad Vltavou

Svou věrnostní kartu obdržíte poštou do jednoho měsíce po odeslání vaší přihlášky. Samozřejmě je také možné vyplnit přihlášku přímo na firemních prodejnách společnosti Caparol nebo na prodejnách, které poskytují věrnostní program, kde po jejím odevzdání obdržíte věrnostní kartu okamžitě na místě.


karta_caparol_zadni_strana.jpgKaždá věrnostní karta má svůj jedinečný 13místní čárový kód, který je zároveň vaším zákaznickým číslem. Má rozměry jako standardní kreditní karta. Pro zahájení načítání bodů je rozhodující datum, které je uvedené na přihlášce, případně den odeslání online formuláře. Body můžete sbírat při nákupu na všech firemních prodejnách, distribučních centrech společnosti Caparol a prodejců, kteří věrnostní program poskytují. Podrobný seznam prodejců najdete zde.